TEL: 09125239609
لوگوی تاپ لاینر

ساپورت مهره بال اسکرو

ساپورت مهره بال اسکرو | ساپورت مهره بال اسکرو ball screw support unit قطعه ای میباشد که برای ارتباط با قطعه موردنظر استفاده میگردد. جنس ساپورت مهره بال اسکرو از آهن و آلومینیوم طراحی و ساخته می باشد. بطور کلی ساپورت بال اسکرو وظیفه نگهداري بال اسکرو را دارد و جز قطعات جانبی بال اسکرو بحساب میآید.مشخصه اصلی ساپورت پیچ بال اسكرو این است که از دو نقطه ،سر و انتهاي بال اسكرو نصب و به این صورت بال اسکرو از دو نقطه مهار میگردد یعنی به این صورت که یک نقطه از سر بال اسکرو و یک نقطه در انتهای بال اسکرو.
ساپورت هاي بال اسكرو داراي قطر هاي معیني تولید و ساخته میشوند نکته بسیار مهم براي ساپورت بال اسکرو این است که باید یاتاقاني را براي بال اسكرو انتخاب كنید كه مهره بال اسکرو در داخل آن به طور كامل قرار گرفته و فیكس گردد لازم بذکر است یاتاقان ها داراي دو مدل فلنجي و بلوكي است .
ساپورت بال اسکرو نیز از قطعات سي ان سي و از متعلقات بال اسكرو است . لازم بذکر است براي خرید ساپورت بال باید توجه کرد به مواردی از جمله : (قطر بال اسکرو و گام بال اسکرو و قطر ساپورت مهره و نیز طول آن .
ساپورت مهره یا support nut نیز قطعه اي در صنعت بلبرینگ و بال اسکرو میباشد که که میتوان آن را به سادگی روی مهره فیکس کرد که این امر باعث امکان نصب بار به مهره را راحت تر خواهد کرد . معمولا ساپورت مهره یک طرف بال اسکرو به طور ثابت و طرف دیگر به صورت معلق ساپورت می کند.
(ball screw support unitانواع ساپورت بال اسکروساپورت مهره بال اسکروnut supportساپورت بال اسکرو باهرقیمت ساپورت بال اسکروخرید ساپورت بال اسکرو و فروش ساپورت بال اسکرو و قیمت ساپورت بال اسکرو و نماینده پخش ساپورت بال اسکرو در ناظم الطبا تهران ، ساپورت بال اسكرو باهر و قیمت ساپورت بال اسكرو باهر و فروش ساپورت بال اسكرو باهر و گارانتی ساپورت بال اسكرو باهر و استعلام قیمت روز ساپورت بال اسكرو باهر و ساپورت بال اسکروBK و BFساپورت مهره بال اسکرو و خرید و قیمت ساپورت مهره بال اسکرو ساخت چین و ساپورت بال اسکرو BGS40 ساپورت بال اسکرو – BGS32 ساپورت بال اسکرو – BGS20 ساپورت بال اسکرو – BGS16 ساپورت بال اسکرو – BGS12و نیز ساپورت مهره بال اسکرو سری BSG با ابعاد و اندازه های استاندارد مناسب برای مهره های SFU و FSI و ساپورت مهره بال اسکرو BSG12 ساخت چین نیز در فروشگاه بلبرینگ بال اسکرو تاپ لاینر موجود میباشد


ساپورت مهره بال اسکرو BSGساپورت مهره بال اسکرو BSG
موجود
BSF 16H ساپورت مهره بالBSF 16H ساپورت مهره بال
موجود
انواع و دسته بندی ها
برندها
دیگر دسته ها

TEL : 09125239609
Email: info [at] toplinear [dot] com
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Toplinear Corporation