TEL: 09125239609
لوگوی تاپ لاینر
  

بلبرینگ سوزنی ASAHI

  
بلبرینگ سوزنی ASAHI
   شماره فنی : ‎    
   نوع : بلبرینگ سوزنی شعاعی      
موجود

شرکت Asahi در سال 1928 برای تولید بلبرینگ تاسیس شد. در سال 1951 ، آساهی اولین تولید کننده واحدهای بلبرینگ در ژاپن بود و کیفیت بالایی را برای این نوع بلبرینگ ها تعیین کرد. از سال 1975 ، این شرکت تولید کوپلینگ ، واحدهای سیستم ترمز و سیستم های حرکت خطی را آغاز کرد. در سال 2000 ، آساهی گواهی ISO 9001 را دریافت کرده است. در سال 2004 ، آساهی صاحب گواهینامه ISO 14001 شد.


واحدهای بلبرینگ آساهی توسط بهترین شرکت های هواپیمایی و خودرو استفاده می شود. بهبود مستمر فرایندهای تولید و سرمایه گذاری گسترده در نوآوری ها به تولید انواع جدیدی از محصولات کمک می کند. کاتالوگ آساهی نه تنها شامل بلبرینگ های سنتی است ، بلکه شامل مدل هایی مانند بلبرینگ های کروی ، اجزای سیستم های حرکت خطی و اجزای سیستم های کنترل موقعیت است. سالانه کاتالوگ تولید شده توسط آساهی شامل مدلهای قبلی به شکل بهبود یافته و گزینه های جدید است.


کارخانه های این شرکت مجهز به آخرین فناوری هستند و همچنین هر ساله بلبرینگ های سوزنی آساهی در شرایط دمای بالا و دیگر شرایط شدید از نظر کارآیی مورد آزمایش قرار می گیرند. این شرکت همچنین خدمات را در دوره گارانتی در بالاترین سطح ارائه می دهد. در حال حاضر ، محصولات تولید شده با نام تجاری Asahi ، در سطح جهانی به عنوان اجزای قابل اعتماد و با کیفیت بالا برای عملیات تولید در صنایع مختلف شناخته می شوند.

TEL : 09125239609
Email: info [at] toplinear [dot] com
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2022 | All ights Reserved | Toplinear Corporation